Zapraszamy na III Piknik Hetmański!

Zapraszamy na kolejną, 3. edycję Pikniku Hetmańskiego, który odbędzie się 25 czerwca (sobota). Od godz. 15 na mieszkańców Osiedla Hetmańskiego czekają liczne atrakcje dla dzieci i nie tylko. Przez cały czas grać będzie muzyka, a na zgłodniałych czeka jedzenie.

Nasz klub przygotował również sportowe atrakcje na to wydarzenie. Wyszukujcie nas na naszym osiedlowym boisku. Przygotowujemy dla Was kilka piłkarskich konkursów z nagrodami oraz smakołyki i napoje. Będzie również stoisko ze skarbonką, do której można wrzucać darowizny na działalność i realizację celów statutowych naszego Klubu.

W programie:

• konkursy sportowo-rekreacyjne
  • bezpłatna strefa zabaw z animatorkami
  • prezentacja walk rycerskich z konkursami
  • zlot zabytkowych motocykli i samochodów
  • występ zespołu muzycznego
  • kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem
  • grochówka, napoje i przekąski

Organizatorem pikniku jest grupa nieformalna mieszkańców Osiedla Hetmańskie p.n. "Osiedlowi Hetmani" z udziałem Sieradzkiego Stowarzyszenia Sportowego "Wspólnota". Partnerami wydarzenia są: MOSiR Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury, Bractwo Rycerskie Ziemi Sieradzkiej, Happy Kids, Silent oraz my - KS Hetman Sieradz!

Nic innego nam nie pozostaje, jak napisać - ZAPRASZAMY! A więcej szczegółów na plakacie poniżej.